Konferencja „Rolnictwo ekologiczne – stan obecny i perspektywy rozwoju”

Opublikowane przez Agnieszka Makowska w dniu

Z inicjatywy Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi 13 marca odbędzie się konferencja, której celem jest przeprowadzenie debaty na temat alternatywy dla rolnictwa konwencjonalnego. Rolnictwo ekologiczne, które poprzez stosowanie środków naturalnych pozwala produkować żywność wysokiej jakości jest taką właśnie alternatywą. Budzi ono coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów i rolników.

Wiąże się z większą świadomością społeczeństwa na temat żywienia oraz jego wpływu na kondycję i zdrowie ludzi. Na konferencji przedstawiony zostanie stan obecny i uwarunkowania prawne, w ramach których produkowana jest żywność ekologiczna. W konferencji wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej, jednostek certyfikujących w rolnictwie ekologicznym, związki i organizacje rolnicze, a także eksperci, rolnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Miejsce konferencji: Gmach Senatu RP (wejście B II), sala 217, ul. Wiejska 6/8

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 11 marca 2019 r., e-mail: krrw@senat.gov.pl, tel. 22 694 9050.
Z przyczyn organizacyjnych wszyscy proszeni są o wcześniejsze przybycie z ważnym dokumentem tożsamości i odbiór jednorazowych kart wstępu w Dziale Przepustek (bud. H) przy ul. Wiejskiej 4/6/8.

Kategorie: Zaproszenie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *